SK

Nefajčiarsky, bezdymový klub s rozlohou viac ako 200 m2, prvý univerzitný a mládežnícky klub v Komárne. Klub je moderný, útulný a prístupný každému záujemcovi,  každej vekovej kategórii. Disponuje terasou, má príjemnú, prirodzedú klímu, takže aj v lete poskytuje príjemný chladivý zážitok. Klub je vďaka svojim rozmerom vhodný na usporiadanie podujatí: koncertov, klubových večerov, výstav, exhibícií, narodenínových osláv, stretnutí triedy, zábav (party), podnikových podujatí, menších plesov, rodinných a iných podujatí.

Akcie:

1. Zabav sa u nás

Maj aj Ty jedni nezabudnuteľné Pince narodeniny, podnikovú zábavu, stretnutie triedy, mládeneckú rozlúčku, atď… Čo Ti ponúkame, čím Ťa očakávame?
– cenami, ktoré sa dajú zaplatiť
– zážitkami, ktoré sa nedajú zaplatiť
– ak máš narodeniny, potom špeciálnym darčekom na meno, len od nás, len pre Teba! :)
– na základe dohody, v rozumných medziach (a občas ich aj prekračujúc :) ) splníme Ti aj Tvoje špeciálne požiadavky (napr: karaoke party, DJ, uzavretú spoločnosť, požiadavky na jedlo-nápoje, akcie na nápoje)

Prečo je to pre Teba dobré?
Môžeš usporiadať takú zábavu (hoci do svitania), ktorou neznervózňuješ spolubývajúcich, susedov, ak bývaš na internáte, potom ani pani vrátničku :), nezavolajú na Teba policajtov pre rušenie nočného kľudu (ak sa zabávate dole v klube). Toto môže byť ideálne pre narodeniny alebo hoci aj pre plánovaný „krivý večer“ pre väčšie-menšie spoločnosti.

Čo za to žiadame?
Aby si sa dobre cítil! :) a ak u nás oslavuješ narodeniny, potom jednu skupinovú fotografiu o Vás, na pamiatku,:) Kedže už pred vyhlásením tejto akcie bol o túto možnosť veľký záujem, prosíme Vás, aby ste väčšie akcie, párty dohodli s nami už pár týždňov dopredu. Prihlásiť sa môžete na facebooku (fb.com/pinceclub), mailom (pince@fortissima.sk), alebo mobilom na číslach 0918 866 832 alebo 0915 438 443.

party

2. Buď naším hosťom na jedno pivo!
Medzi našimi lájkujúcimi každý jeden deň v mesiaci marec vyžrebujeme veľké pivo!
Pravidlá: Medzi tými, ktorí v mesiaci marec 2015 dajú Lájk na facebookovú stránku Pince vyžrebujeme každý večer jedno veľké pivo. Akcia prebieha medzi aktuálnymi lájkujúcimi, teda aj noví lájkujúci sa jej zúčastňujú. Pri žrebovaní nebude prítomný notár, lebo nebudeme používať triky, veď toto nie je o tom :) Výhercom napíšeme na facebooku, a svoju výhru si môžu prebrať (skonzumovať) do 7 dní po oznámení. Vyžrebovaní za výmenu musia zdieľať tento link na svojej časovej osi. Znovu by sme sa chceli poďakovať za 1000 lájkov a aj za to, že Vás stále viac navštevuje náš univerzitný klub.

ital
pincevilagitva

Deň Otváracia doba
Pondelok 11:00-23:00
Utorok 11:00-23:00
Streda 11:00-23:00
Štvrtok 11:00-23:00
Piatok 11:00-02:00
Sobota 17:00-02:00
Nedeľa Zatvorené

 

Tel: 0915438443    e-mail: pince@fortissima.sk

tisztihely

http://wordpress-themes.org